22. MEĐUNARODNI FESTIVAL FOLKLORA GOSTUJE U OGULINU

S veseljem Vas pozivamo na 22. Međunarodni festival folklora koji u petak 05. srpnja 2019. gostuje u Ogulinu.

Plesne i folklorne grupe iz 6 kutaka svijeta predstavit će svoju tradicijsku kulturu kroz glazbene, plesne i brojne druge sadržaje kojima će donijeti dašak svojih podneblja u grad po Klekom.

Compañia Mexicana de Danza Folklorica, Mexico City iz MEKSIKA; Hwaseong Dance company, Hwaseong iz JUŽNE KOREJE; Ansambl Volynianka, Lutsk iz UKRAJINE; Inetnon Gefpago, Merizo sa OTOKA GUAMA; Aaninka, Abidjan iz OBALE BJELOKOSTI i gostujući FA Kitka, Istibanja iz MAKEDONIJE skupine su koje obećavaju vrhunski međunarodni kulturni i koncertni doživljaj.

Organizator festivala je FA Matija Gubec, Karlovac.
Domaćin Festivala u Ogulinu je Zavičajni muzej Ogulin, a pokrovitelj Grad Ogulin.

Veselimo se Vašem dolasku!

* u slučaju kiše program će se održati u Gradskoj sportskoj dvorani, Bolnička ulica 11, Ogulin