OBAVIJEST O PISANOJ PROVJERI ZNANJA I RAZGOVORU – NATJEČAJ ZA IZBOR I IMENOVANJE RAVNATELJA/RAVNATELJICE ZAVIČAJNOG MUZEJA OGULIN

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

GRAD OGULIN

GRADONAČELNIK

Natječajno povjerenstvo za provođenje

javnog natječaja za imenovanje ravnatelja

Zavičajnog muzeja Ogulin

KLASA: 612-01/20-01/05

URBROJ: 2133/02-01-20-4

Ogulin, 17. ožujka 2020.

OBAVIJEST O PISANOJ PROVJERI ZNANJA I RAZGOVORU

Obavještavaju se kandidati da će se pisana provjera znanja u postupku provedbe natječaja za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice Zavičajnog muzeja Ogulin provesti dana 23. ožujka 2020. godine s početkom u 13:00 sati u prostorijama Grada Ogulina, Ogulin, Bernardina Frankopana 11, (I kat, Velika dvorana).

Pisana provjera znanja provest će se iz područja aktivnog znanja engleskog jezika i poznavanja rada na računalu.

Ukoliko kandidat/kinja ne pristupi pisanoj provjeri znanja smatrat će se da je povukao/la prijavu na natječaj.

Nakon obavljene pisane provjere znanja provest će se razgovor s kandidatom/kinjom.

NATJEČAJNO POVJERENSTVO