Povodom Noći muzeja 2023. Zavičajni muzej Ogulin ponovno organizira “Muz-kviz” – nagradni kviz znanja o muzejskim i nemuzejskim temama. Konceptom će biti sličan pub kvizovima, ali u pomalo specifičnom muzejskom okruženju.

Kroz “Muz-kviz” će se redati pitanja raznovrsne tematike. Između svakog pitanja timovi će imati vrijeme od 1 minute za razmišljanje i odgovor. Po isteku vremena prelazi se na sljedeće pitanje, a po završetku kviza slijedi zbrajanje bodova te proglašenje najboljeg tima i uručenje nagrada.

Timovi koji žele sudjelovati mogu imati najviše 4 igrača, i naravno, potrebno im je ime. Zbog prostornih uvjeta, broj sudionika ograničen je na 30.

Timovi se mogu prijaviti porukom u naš inbox, uz naznaku imena i broja članova tima ili na dan kviza na 1. katu Muzeja od 20.30 sati.

Voditelj kviza je Dubravko Dragičević.

Vidimo se na “Muz-kvizu”!