MUZEJ PONOVNO OTVARA SVOJA VRATA

Od subote, 18. srpnja 2020. godine Zavičajni muzej Ogulin ponovno otvara vrata za svoje posjetitelje, a temeljem odluke Stožera civilne zaštite grada Ogulina.

Posjet Muzeju biti će moguć uz poštivanje svih propisanih mjera i preporuka za posjetitelje i osoblje.

Broj posjetitelja koji istovremeno borave u prostoru Muzeja ograničava se na 20 osoba, uz poštivanje mjera socijalne distance među posjetiteljima te između posjetitelja i djelatnika Muzeja.

Nakon što u prostor uđe maksimalno dozvoljen broj posjetitelja, daljnji su ulasci mogući tek kad jedan od posjetitelja iziđe, tj. na jednoga posjetitelja koji iziđe, smije jedan ući.

UPUTE ZA POSJETITELJE:
– obavezna najava grupnih posjeta, odnosno posjeta grupe veće od 10 osoba;
– obavezno nošenje vlastitih maski;
– obavezna dezinfekcija ruku i obuće dezinfekcijskim sredstvima postavljenima na ulazu u Muzej;
– obavezno održavanje socijalne distance;
– zabrana doticanja muzejskih vitrina i eksponata.

RADNO VRIJEME MUZEJA:
U razdoblju od 01. svibnja do 31. kolovoza Muzej radi prema ljetnom radnom vremenu:
– ponedjeljak – petak: 7.00 – 17.00 sati
– subota: 9.00 – 15.00 sati
– nedjelja: 9.00 – 13.00 sati

Upute su podložne promjenama sukladno aktualnim okolnostima.

Veselimo se Vašem dolasku!