Digitalna Noć muzeja je iza nas, kao i 3 programa kojima je Zavičajni muzej Ogulin sudjelovao u ovoj najvećoj muzejskoj manifestaciji u godini.

Anketu o percepciji Zavičajnog muzeja Ogulin među lokalnom zajednicom ispunilo je 30 ispitanika, te im ovim putem zahvaljujemo na izdvojenom vremenu, kao i na mišljenjima koja su podijelili s nama. Svakako ćemo ih primijeniti u daljnjem radu.

Virtualnom šetnjom je naš Muzej došao k vama, a zabilježili smo čak 1 223 pregleda u samoj Noći muzeja i u naredna 2 dana, što nas zaista veseli.

Naš “Muz-kviz 2” odigralo je 38 igrača, i moramo priznati da su pokazali zavidna znanja o muzejskim i nemuzejskim temama vezanim uz ogulinski kraj. Nadamo se da su vam se svidjela pitanja i da ste naučili nešto novo, a svakako bismo htjeli čuti od vas želite li još ovakvih kvizova.

U nastavku donosimo i odgovore.